top of page
dom2.jpg
Majowy Maraton Relaksu i Zdrowia
Majowy Maraton Relaksu i Zdrowia
Kiedy
01 maj 2019, 14:00 – 05 maj 2019, 17:00
Gdzie
Chata Mirdada,
Świerkowa 27, 58-340 Sierpnica, Polska
Czy weźmiesz udział?
Szczegóły

Zdrowie i natura

w górach

Chata Mirdada to miejsce poza czasem i troskami tego świata.
Stary 250 letni, odrestaurowany dom z kominkiem i wystrojem z dawnych lat, zielne łąki, brzozowy lasek, ogromny staw, grill i letni bar, stajnia z końmi oraz panująca tu atmosfera spokoju, to tylko niewielka część tego, co oferuje to położone pośród urokliwych Gór Sowich miejsce.

linia.gif
optymalne zdrowienie

Wszyscy chcemy być zdrowi i szczęśliwi. Niestety, w dzisiejszym świecie trudno jest ustrzec się długotrwałego stresu i wpływu silnie obciążających nasz organizm czynników zewnętrznych. Nasze szanse na zdrowe życie maleją, a liczba chorób z którymi musimy się borykać rośnie. Rośnie też oferta medykamentów, specjalistów medycznych i terapii, które mają tej sytuacji zaradzić, ale prawda jest taka, że w ogromnej liczbie przypadków medycyna jest bezradna, oferując swoim pacjentom jedynie poprawę komfortu ich życia i to tylko na jakiś czas.

Nasza metoda Optymalnego Zdrowienia opiera się na sprawdzonym już w praktyce założeniu, że niezależnie od podjętych już terapii medycznych, niezbędne jest przywrócenie pełnej równowagi w organizmie, ponieważ to jej długotrwałe zaburzenie doprowadziło pierwotnie do powstania choroby. Taka równowaga sprzyja optymalnej regeneracji na poziomie komórkowym, a potrzebujemy się optymalnie regenerować aby przywrócić właściwy stan i funkcjonowanie wszystkich organów i systemów w obrębie naszego ciała.

 

Sprawnie funkcjonujący organizm nie choruje.

Nasze terapie, w ramach Optymalnego Zdrowienia, mają za zadanie przywracać zaburzoną równowagę w organizmie i intensywnie wspierać regenerację organizmu na poziomie komórkowym. Jest to forma optymalnej, intensywnej profilaktyki, odpowiedniej dla zdrowych i chorych, jakże często skutkująca powrotem do zdrowia, nawet wtedy, gdy inni porzucili już nadzieję.
 

W Chacie Mirdada stosujemy bardzo efektywną formę akupunktury ThanDza (wg. Doktora Pokrywki), fitoterapię, konsultacje w Optymalnym Zdrowieniu, moksybucję, masaże, bańki, hipoterapię, dietetykę, kąpiele magnezowe, ćwiczenia oddechowe, Chi Kung i TaiChi.  W roku 2019 planujemy postawienie u nas Normobarii, którą także będziemy udostępniać potrzebującym.

Rodzaje terapii, ich dostępność oraz ceny można sprawdzić na naszej witrynie, w dziale "Terapie".

Noclegi


Naszym gościom oferujemy w tym momencie 3 duże, gustownie wyposażone pokoje, mogące pomieścić łącznie do 12 osób. Goście mają do swojej dyspozycji 2 w pełni wyposażone łazienki, duży, klimatyczny salon z kominkiem, bar i grill w ogrodzie (czynne w okresie letnim) jak i piękny teren rekreacyjny z znajdującym się na nim ogromnym stawem i laskiem brzozowym. Na życzenie serwujemy gościom zdrowe i smaczne śniadania i obiady.

Warsztaty i szkolenia


Dla naszych gości prowadzimy warsztaty i szkolenia w tematach zdrowienia, dietetyki i zdrowego żywienia, Tai Chi i Chi Kung oraz Rozwoju Duchowego (na bazie DzogChen). Program warsztatów będzie publikowany i na bieżąco uzupełniany na naszej stronie.

Grill, Bar i ognisko

Nasz murowany grill obsłuży jednorazowo nawet kilkunastoosobową grupę gości, a letni  bar w śródziemnomorskim stylu i nieopodal położone ognisko, zagwarantują im możliwość spędzenia niezapomnianych chwil przy rozmowach i dźwiękach instrumentów.

Staw

Nad naszym ponad 140 metrowym stawem, okolonym trzcinami i drzewami, można odpocząć, zrelaksować się oraz popływać łódką. Obok stawu znajduje się przepiękny brzozowy lasek, oczka wodne i indiańskie tipi, w którym można ogrzać się przy ognisku oraz pomedytować.

wizytowka
forum 2.png
zielarstwo.png
DSC08157.JPG
ayurweda.jpg
IMG_20180915_212542.jpg
staw.jpg
AD baner.png

ZAPRASZAMY

DSC09408.JPG
bottom of page