top of page
sowie.jpg

Chata Mirdada to nie tylko podróż w czasie, do epok, które już minęły, ale też podróż do świata i rzeczywistości, o których większość z nas marzy, 

 

Tutaj czeka na Was XVIII wieczny , tajemniczy, urokliwy i pełen ciepła dom w Górach Sowich, z miejscami noclegowymi. To jest miejsce, gdzie wciąż pielęgnuje się te najlepsze tradycje, w którym znajdziesz uśmiech i otwarte serca, azyl i odpoczynek. Wieczorne rozmowy przy dużym, starym kominku w salonie, specjalnie dobrana mieszanka herbat parzona w starych czajniczkach i pita w porcelanowych filiżankach, stare meble i wspólne posiłki przy dużym stole, tworzą wspomnienia i tęsknotę, która na zawsze przy nas zostaje.

W Chacie Mirdada ogromną wagę przykłada się do zdrowia, fizycznego jak i mentalnego i duchowego. Nasi goście mają możliwość skorzystania z niezwykle skutecznej techniki akupunktury, wsparcia swojego zdrowia mieszankami ziołowymi, opartymi na starych i sprawdzonych recepturach, a także masażu Lomi Lomi Nui, Ayurwedyjskiego lub Relaksacyjnego. To tylko niektóre z oferowanych przez nas sposobów na wydatne polepszenie swojego zdrowia.

W Chacie Mirdada nikogo się nie leczy !

U nas odzyskuje się zdrowie i radość życia !

Niektórzy z naszych gości potrzebują się po prostu wyciszyć i  wzmocnić. Nasza oferta dla nich obejmuje klimatyczne noclegi w gustownie urządzonych pokojach gościnnych i wspaniały 8 ha teren z laskiem brzozowym, kwiecistymi łąkami, ogromnym stawem, pięknymi końmi i nie tylko. Do dyspozycji gości mamy letni bar, duży grill, indiańskie Tipi, ofertę wspólnych przejażdżek wierzchem oraz przeróżne miejsca wypoczynku i wyciszenia dla każdego.

W Chacie Mirdada prowadzimy też warsztaty i szkolenia w tematach zdrowienia, dietetyki i zdrowego żywienia, Tai Chi i Chi Kung oraz Rozwoju Duchowego (na bazie DzogChen). 
 

W najbliższej przyszłości planujemy postawić na naszym terenie Normobarię, którą będziemy oczywiście udostępniać naszym gościom.

W Chacie Mirdada mówimy wieloma językami: polskim, angielskim, holenderskim, francuskim i nawet greckim. Jednak język najważniejszy dla nas, to  mowa płynąca prosto z serca - szczera, otwarta i życzliwa.

forum 2.png
forum 2.png
AD baner.png
ChataMirdada 3
DSC09532.JPG
staw.jpg
Gospodarze chaty mirdada
DSC09408.JPG
Ania.jpg

Anna Kandziora

Ania po uzyskania dyplomu inżyniera w rolnictwie, mieszkała i pracowała wraz ze swoim mężem Andrzejem przez wiele lat w Holandii. Jest wieloletnią wegetarianką i "od zawsze" interesuje się zdrowym trybem życia. Od 2013 roku uczy się i praktykuje u niekwestionowanego mistrza akupunktury w Polsce - doktora Jana Pokrywki. Aktualnie prowadzi także własny gabinet akupunktury. Jej zainteresowania i wiedza praktyczna obejmują także terapie ziołowe, moksybucję i bańki (dyplomy), dietetykę, Tradycyjną Medycynę Chińską jak i rozwój duchowy.

Andrzej2.jpg

Andrzej Kandziora

Andrzej mieszkał ponad 20 lat w Holandii, pracując w tamtejszych firmach jako manager. Niezależnie od swej kariery zawodowej, od wczesnej młodości interesował się rozwojem osobistym, historią i kulturoznawstwem, a w tym kulturami regionu Dalekiego Wschodu. Już jako nastolatek rozpoczął od zgłębiania tajników sztuk walki, aby za niedługo odkryć fascynujący świat filozofii wschodu i bogactwo oraz mądrość Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Przez te wszystkie lata rozszerzał swoją wiedzę duchową i praktyczną. Od lat praktykuje i rozwija się wg. zasad DzogChen - jedynej w swoim rodzaju drogi odkrywania własnej doskonałości poprzez wewnętrzne zrozumienie.

Aga2.jpg

Agnieszka Guziewicz

Agnieszka, młodsza siostra Ani, po ukończeniu studiów w Wyższej Szkole Bankowej wyjechała na kilka lat do Szwajcarii. Ma spore doświadczenie jako masażystka, w tym masaż relaksacyjny,  zdrowotny) oraz masaże Hawajski - Lomi Lomi Nui i Ayurwedyjski. Poza tym jest dyplomowanym (świetnym!) kucharzem z doświadczeniem w dobrych restauracjach. Agnieszka nieustannie się kształci i rozwija. Kocha życie pośród natury i ludzi, którzy żyją tym, co im dyktuje serce.

Wiki.jpg

Wiktoria Guziewicz

Wiktoria, najmłodsza siostra Ani i Agnieszki, po uzyskaniu tytułów Magistra - Inżyniera z Dietetyki i Żywienia Człowieka oraz Inżyniera Zootechniki na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu, przyłączyła się do naszego projektu. Uczy się akupunktury i wciąż rozwija w zakresie szerokiej tematyki zdrowego trybu życia. Tak jak Ania, Wiktoria jest od wielu lat wegetarianką.

bottom of page