Biorezonans Magnetyczny

Analizator Kwantowy Rezonansu Magnetycznego, to urządzenie nowej generacji, stworzone pierwotnie z myślą o badaniu stanu astronautów, pozwalające w sposób kompleksowy i bezinwazyjny zbadać stan zdrowia człowieka.

 

W wyniku badania Analizator Kwantowy Rezonansu Magnetycznego generuje 39 przejrzystych w swej czytelności raportów, które można omówić z badającym i i przesłać mu ich wyniki drogą elektroniczną (format PDF) na wskazany adres e-mail.

Kwantowy Rezonans Magnetyczny pozwala szybko i nieinwazyjnie otrzymać jasny i kompleksowy przegląd stanu zdrowia człowieka. Badanie, w porównaniu do innych podobnych badań jest tanie i nie wymaga zapisywania się na długie terminy !

© 2018-2019 by Chata Mirdada All rights reserved

  • Black Facebook Icon

Wszystkie artykuły i filmy zamieszczone na witrynie chatamirdada.com mają charakter edukacyjny, nie stanowią i nie mogą zastąpić porady lekarskiej. Właściciel witryny dokłada wszelkich starań, aby podawane w niej informacje były poprawne merytorycznie i nie były sprzeczne z obecną wiedzą specjalistyczną, jednakże ostateczna decyzja dotycząca form i przebiegu leczenia należy do lekarza. Redakcja i właściciel witryny nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach witryny, która nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej.