Akupunktura

Ania uczyła się akupunktury pod okiem mistrza akupunktury - doktora Jana Pokrywki z Kłodzka (http://drpokrywka.pl/), i stosuje ją w samodzielnej praktyce od 2015 roku.

 

Zastosowanie akupunktury wg. metody ThanDza jest bardzo obszerne i w wielu przypadkach mocno zaskakuje swoją skutecznością. Ania wciąż uzupełnia swoją wiedzę i doskonali swoje umiejętności, pragnąc pomóc wszystkim potrzebującym, w jak najszerszym możliwie zakresie. Jej wsparcie nie ogranicza się jednak tylko do akupunktury. Ania doskonali także swoją wiedzę w zakresie fitoterapii (ziołolecznictwa), moksybucji i stawiania baniek (w tym także baniek chińskich) oraz innych technik w Tradycyjnej Medycynie Chińskiej uważając, że są one komplementarne do akupunktury, w procesie zdrowienia.

A oto co ma do powiedzenia na temat tej metody akupunktury sam doktor Pokrywka:

 

" W szczególności doskonaliłem przez lata odmianę akupunktury wywodzącą się z Korei Północnej a określanej Than dza, piong po, piong sa. Wielu praktyków akupunktury twierdzi iż w tej odmianie akupunktury zdobyłem pełne mistrzostwo. Akupunktura była i jest moim podstawowym narzędziem leczniczym."

Poniżej przedstawiamy tylko niektóre przykłady schorzeń, gdzie akupunktura metody "Than Dza" okazuje się skutecznie wspierać procesy zdrowienia:

- choroby kości, mięśni i stawów

- zaburzenia psychiczne i emocjonalne (np. depresja, nerwice,

  bezsenność, uzależnienia)

- schorzenia neurologiczne (np. bóle i zawroty głowy, szum w

  uszach, niedowłady po udarach mózgu)

- zaburzenia układu immunologicznego

- choroby skóry (trądzik, łuszczyca, egzemy, alergie)

- choroby układu krążenia

- choroby układu oddechowego

- zaburzenia żołądkowo-jelitowe i wątroby

- problemy ginekologiczne i położnicze

- zaburzenia hormonalne

- schorzenia urologiczne

- otyłość

... i wiele innych

© 2018-2019 by Chata Mirdada All rights reserved

  • Black Facebook Icon

Wszystkie artykuły i filmy zamieszczone na witrynie chatamirdada.com mają charakter edukacyjny, nie stanowią i nie mogą zastąpić porady lekarskiej. Właściciel witryny dokłada wszelkich starań, aby podawane w niej informacje były poprawne merytorycznie i nie były sprzeczne z obecną wiedzą specjalistyczną, jednakże ostateczna decyzja dotycząca form i przebiegu leczenia należy do lekarza. Redakcja i właściciel witryny nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach witryny, która nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej.