top of page

Ważna wizyta z Holandii w Chacie Mirdada

Jean-Paul Close z planami założenia międzynarodowej sieci niefarmakologicznych placówek zdrowia, odwiedzi nas już na dniach.


To są dobre wiadomości dla nas, ale i duże wyzwanie. Jean-Paul to wizjoner i bardzo aktywny działacz holenderski, prowadzący międzynarodowe organizacje, takie jak: "STIR Foundation", "COS3I sociale integratie", "AiREAS Cooperation" czy "STAD VAN MORGEN (City of Tomorrow)". Jest autorem kilku poczytnych książek z zakresu biznesu. Przed laty zarządzał fabryką Phillipsa w Hiszpanii i sprawował inne ważne funkcje w biznesie.


W ramach swojej, szeroko zakrojonej działalności, Jean-Paul właśnie ogłosił (link poniżej), że planuje założyć międzynarodową sieć niefarmakologicznych placówek propagujących i wspomagających ludzi w naturalnych sposobach zachowania zdrowia oraz zdrowienia. Jean-Paul widzi Chatę Mirdada jako kandydata na jedną z pierwszych, modelowych tego typu placówek na świecie, które za kilka lat powinny funkcjonować w wielu krajach świata, na różnych kontynentach.


Nie musimy chyba tłumaczyć, jak wielki jest to dla nas zaszczyt, ale i wyzwanie. Wciąż jesteśmy w fazie tworzenia placówki i przed nami jeszcze długa droga. Wszystko tworzymy sami, więc jest to mozolna praca i projekt zakrojony na wiele lat. Już jesteśmy częścią Akademii Długowieczności Jana Pokrywki, mając to szczęście brać udział w dalszych projektach Akademii i jej rozwoju. A przed nami ogrom pracy, żeby Chata Mirdada przybrała formę, do której dążymy.


O wizycie, jej skutkach i naszych dalszych planach poinformujemy Was oczywiście w najszybszym możliwym terminie.


opracował:

AKAN / Chata Mirdada


linki:

- https://www.facebook.com/ChataMirdada/

- https://sustainocracy.blog/who-is-jean-paul-close/

- https://stireducation.org/

- http://www.stadvanmorgen.com/0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page