Dział "Terapie" już on-line !


31.01.2019r Chata Mirdada


Dobre wieści !

Dział "Terapie" na naszej stronie jest już ukończony i można do niego zajrzeć. Znajdziecie tam rodzaje terapii, które wykonujemy, wraz z ich ciekawymi opisami.

Jest tam akupunktura ThanDza, Moksybucja, kilka rodzajów masażu, bańki i biorezonans.

To nie wszystko !


Niedługo dodamy specjalistyczne konsultacje dietetyczne, hipoterapię wraz z jazdą konną, normobarię, kąpiele magnezowe w bani i parę innych.


Wszystko to w otoczeniu pięknego terenu (góry, łąki i lasy) i miejsc u nas, w których można naprawdę miło spędzić czas i porządnie się zrelaksować (bar, grill, staw, Indiańskie Tipi, itd.)

Chata Midada rozwija się dynamicznie> Mamy nadzieję utrzymać to tempo :) Zapraszamy do obejrzenia działu z ofertą naszych terapii.

Pozdrawiamy serdecznie. Zespół ChatyMirdada

0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

© 2018-2019 by Chata Mirdada All rights reserved

  • Black Facebook Icon

Wszystkie artykuły i filmy zamieszczone na witrynie chatamirdada.com mają charakter edukacyjny, nie stanowią i nie mogą zastąpić porady lekarskiej. Właściciel witryny dokłada wszelkich starań, aby podawane w niej informacje były poprawne merytorycznie i nie były sprzeczne z obecną wiedzą specjalistyczną, jednakże ostateczna decyzja dotycząca form i przebiegu leczenia należy do lekarza. Redakcja i właściciel witryny nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach witryny, która nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej.