top of page

Chata Mirdada placówką Akademii Długowieczności doktora PokrywkiStało się! Nasza znajomość z doktorem Pokrywką i nasz nieukrywany podziw dla jego dokonań, zaowocowały przyłączeniem Chaty Mirdada do Akademii Długowieczności, jako jej placówka.


Cieszymy się niezmiernie, ponieważ podzielamy pogląd doktora , że jedną z najważniejszych spraw w życiu człowieka powinno być jego zdrowie oraz radowanie się długim życiem. Jedno nie może praktycznie bez drugiego istnieć. Przyłączenie naszego ośrodka do Akademii Długowieczności, traktujemy jako wyróżnienie i jesteśmy z tego faktu dumni. Doktor Pokrywka, swoją ponad 35 letnią praktyką, zdobył uznanie i wdzięczność tysięcy ludzi w Polsce i za granicą, po prostu im pomagając kiedy chorowali i często też przywracając do zdrowia w sytuacjach pozornie beznadziejnych. Ania, nasza akupunkturzystka, ucząc się u doktora Pokrywki przez klika lat sztuki akupunktury, podczas odbywania praktyki miała okazję wysłuchać wiele tego typu historii, bezpośrednio od jego pacjentów. Doktor Pokrywka dla wielu jest autorytetem i bezsprzecznie zasłużył sobie na to.

Więcej na temat Akademii Długowieczności i jej autora, możecie się dowiedzieć na: longevitas.pl

tekst: Chata Mirdada


link do informacji o przyłączeniu Chaty Mirdada jako placówki na stronie Akademii Długowieczności: http://longevitas.pl/chata-mirdada-nowa-placowka-akademii-dlugowiecznosci/?fbclid=IwAR086aS17FPWtfjPc4fvJxfVS-vsk_4r4h2PRzjretema6Wc_Id_tP01oZ4


0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


bottom of page